Stadio Karditsas

Stadio Karditsas

Det er foreløpig ingen planlagte kamper på Stadio Karditsas.

0 kamper herBilletter fra –
Slik kommer du deg dit

Leoforos Dimokratias

Kapasitet4 600
ByKardítsa
Lokal tidssoneEurope/Athens

Andre baner i nærheten

Innenfor 60 km — praktisk hvis du skal gjøre en helg av det og vil se to kamper.

Kamper på Stadio Karditsas

Alle kommende kamper på denne banen, snarest først, med den billigste billetten vi finner til hver kamp.

⚽

Ingen kamper funnet

Ingenting er planlagt på Stadio Karditsas de neste månedene.

Rundt Stadio Karditsas

Stadion, stasjoner i nærheten og andre stadioner med kamper.

Dra til Stadio Karditsas

Stadio Karditsas ligger i Kardítsa. Anagennisi Karditsas spiller hjemmekampene sine her.

Prisene er de billigste vi fant blant offisielle og videresalgsutbydere. Vi kan tjene provisjon.