Carrow Road

Carrow Road

Carrow Road har 18 kommende kamper i Norwich, fra 129 USD. Neste er sundag, 25 oktober.

18 kamper herBilletter fra 129 USDLiga EFL ChampionshipPriser sjekket 25. oktober 2026 · offisielle og videresalgsutbydere
Neste kamp her
FA Women's Cup · 1/128-finals

Norwich City mot Redditch Borough W

sundag 25 okt. · 14:00
DetaljerKampdetaljer
Slik kommer du deg dit
Kapasitet27 606
ByNorwich
Lokal tidssoneEurope/London

Hvem spiller her

2 klubber har tilhold her. Hvilken klubb som spiller, avgjør billetten, hvilken tribune du sitter på og hvor fort den blir utsolgt — sjekk klubben før datoen.

Andre baner i nærheten

Innenfor 60 km — praktisk hvis du skal gjøre en helg av det og vil se to kamper.

Kamper på Carrow Road

Alle kommende kamper på denne banen, snarest først, med den billigste billetten vi finner til hver kamp.

Kommende kamper

Rundt Carrow Road

Stadion, stasjoner i nærheten og andre stadioner med kamper.

Dra til Carrow Road

Carrow Road ligger i Norwich. Norwich City and Norwich har alle tilhold her.

Prisene er de billigste vi fant blant offisielle og videresalgsutbydere, sjekket 25. oktober 2026. Vi kan tjene provisjon.