Prachuap mod Ratchaburi starter kl. 19:00 den søn, 04 apr 2027 på Prachuap Khiri Khan Province Stadium, Prachuap Khiri Khan. Ingen af de udbydere, vi følger, har en pris på den her kamp endnu.
Mere på Prachuap Khiri Khan Province Stadium
Næste weekend
Thai League 1 · 8. rundePrachuapSisaket United
søn, 8 nov · 18:30Prachuap Khiri Khan Province Stadium
Prachuap Khiri Khan
Thai League 1 · 11. rundePrachuapBG Pathum United
man, 7 dec · 19:00Prachuap Khiri Khan Province Stadium
Prachuap Khiri Khan
Thai League 1 · 13. rundePrachuapUthai Thani
lør, 19 dec · 19:30Prachuap Khiri Khan Province Stadium
Prachuap Khiri Khan
Om kampen
Prachuap møder Ratchaburi i Thai League 1 på Prachuap Khiri Khan Province Stadium i Prachuap Khiri Khan. Kampen starter søndag, 4 april 2027.
Ofte stillede spørgsmål
Hvornår starter Prachuap mod Ratchaburi?
19:00 lokal tid søndag, 4 april 2027 på Prachuap Khiri Khan Province Stadium.
Hvor ligger Prachuap Khiri Khan Province Stadium?
4 Prachuap Khiri Khan, Thailand.
Klubberne
Sådan kommer du derhen
Er noget forkert?
Spilletidspunkter og stadions ændrer sig – især i de lavere rækker – og vores datakilder er ikke altid de første til at høre det.